Levné poštovní schránky od českého výrobce
panelákové schránky do sestav, domovní nerezové a na zakázku atypické

 
Firemní logo

Úvodní stránka

Schránky do sestav
Schránky nerezové

Poštovní schránky atypické

Nezávazná poptávka
Kontakty
 

E-SHOP
 

Animace poštovních schránek SIMON.

 

Poštovní schránky Českého původu od českého výrobce.

 

 

- Jsme česká rodinná firma
- Přímý výrobce, žádný dovoz
- Zasíláme po celé ČR i SK
- U každé schránky 3 klíče
- Na zakázku od 1 ks
- Provádíme montáže schránek
- Připravíme jmenovky zdarma 


Levné poštovní schránky do panelákových sestav


Do panelových domů a bytových domů vyrábíme poštovní schránky v připravených, svařených blocích, které lze samozřejmě doplnit jakýmkoli další počtem schránek dle potřeby. Mezi nejlevnější poštovní schránky patří typ Klasik. Označení Klasik je pro schránky, které mají rozměr v.217 / š.330 / h.85 mm. Nezapomeňte, že všechny naše schránky dodáváme včetně zámku a tří klíčů ke každé schránce, zdarma Vám připravíme jmenovky a pokud se nechcete zdržovat s montáží schránek, namontujeme nové schránky za Vás - včetně demontáže a odvozu schránek starých!


V základní nabídce máme 10 různých velikostních variant. Máme připravenou i přehlednou tabulku rozměrů poštovních schránek a pokud si ani z této nabídky nevyberete, pak Vám můžeme vyrobit schránky na míru přesně pro Vás. Nezáleží přitom na požadovaném množství, na zakázku vyrobíme již od jednoho kusu. Samozřejmě budeme potěšeni, když schránek bude více ;-)

Sestava hnědých schránek Klasik do panelákových bloků.
 Nejlevnější námi nabízená sestava poštovních schránek - typ Klasik v hnědé barvě.
 

 

 

Vyrábíme i opravdu velké poštovní schránky, které se nejčastěji používají k zazdění v bytových domech jako náhrada za staré "dvouschránky". Novinkou a ve stálé nabídce jsou března roku 2018 a najdete je pod označením Max PLUS. Rozměr jedné této schránky je v.300 / š.380 / h.285 mm. Každá schránka je samozřejmě včetně zámku, tří klíčů a rámečku na umístění jmenovky. Vhoz je krytý sklapkou, která se otvírá směrem ven. Tak jako u všech nabízených poštovních schránek, tak i u těchto garantujeme nejnižší cenu na trhu - u nás nakupujete přímo u výrobce!
Hluboká schránka Max PLUS v hnědé barvě.    Šedá schránka typ MAX plus.

 

 

 

K zazdění lze použít všechny nabízené schránky, zpravidla se ale zazdívají schránky takové, které příliš vyčnívají do prostoru, jako například schránky ležaté / ploché. V naší nabídce je najdete v rozměru v.155 / š.350 / h.250 mm. V základních odstínech jsou dostupné v barvě hnědé a také šedé. Pokud ale budete chtít odstín jiný, přizpůsobíme se Vám.

Sestava ležatých schránek k zazdění i na zeď.

 

 

Panelákové sestavy lze dále doplnit praktickými doplňky. Mezi nejžádanější a nejlevnější doplněk patří box na letáky, který pojme až 500 listů formátu A4. Navíc je rozměr tohoto boxu shodný s rozměrem schránky, takže lze v sestavě schránku nahradit tímto boxem.

Box na letáky a reklamní tisk.
Box na reklamní letáky

 

 

 

Když zmiňujeme problematiku letáků a reklamního tisku, musíme zmínit i to, že v nabídce máme samolepky s textem "Nevhazovat reklamní tisk". Lze je buď koupit samostatně, nebo je od nás obdržíte zdarma při objednávce schránek s montáží. Samolepka je plastová a velká 3x9 cm.

Samolepka nevhazovat reklamní tisk.

 Samolepka "Nevhazovat reklamní tisk"

 

 

 

Dalším praktickým doplňkem je informační magnetická nástěnka. Rozměr této nástěnky opět vychází z rozměru schránek (stejný rozměr jako blok schránek 2x2), aby bylo možné zakomponovat do sestavy. Se schránkami vše ladí jako jeden celek. Nástěnka je magnetická a dodává se včetně 10 ks magnetů.

Sestava schránek doplněna o nástěnku.
 Sestava schránek Klasik s informační nástěnkou

 

 

 

Reference

Závěrem Vám ještě přidáme několik fotografií zajímavých sestav poštovních schránek z naší výroby. Pokud Vás naše nabídka oslovila, budeme rádi, když se na nás obrátíte s nezávaznou poptávkou, budeme se těšit na spolupráci!

 

 

Červeno šedé schránky po montáži v Praze 6
Stín pod fotografii
 

Poštovní schránky typ XXL v kombinaci odstínů tmavě šedé a červené. Tyto schránky jsme pro zákazníka montovali v bytovém domě v Praze 6.

 

 

 

Zazděné dopisní schránky s boxy na letáky.
Stín pod fotografii 

Zazděné poštovní schránky pro dům s pečovatelskou službou v Kostelci nad Orlicí, typ schránek  XXL v šedém odstínu RAL 7035. Sestava byla doplněna o čtyři boxu na reklamní tisk a letáky.

 

 

 

Červeno bílé schránky typ XXL s nástěnkou.
Stín pod fotografii

Před odesláním vyfotit - poštovní schránky typ XXL a kombinace odstínů bílé a červené. Celková sestava byla větších rozměrů, ale pro ilustraci určitě takto stačí.

 

 

 

 

Hnědo bílé schránky s otvory ve dvířkách.
Stín pod fotografii
 

Na přání zákazníka jsme vyrobili poštovní schránky Klasik v kombinaci oříškově hnědé RAL 8011 a bílé. Dvířka schránek jsou doplněna o kontrolní otvory.

 

 

 

Poštovní schránky v sestavě - typ MAX
Stín pod fotografii

Paneláková sestava schránek typ MAX v barevném provedení dle zadání zákazníka.

 

 

 

Hnědo šedá sestava schránek Klasik.
Stín pod fotografii

Poštovní schránky v kombinaci ze základní nabídky odstínů šedé a hnědé.

 

  


 

 


 

© 2018 Poštovní schránky SIMON
poštovní schránky přímo od českého výrobce
výroba, prodej, montáž a zakázková výroba poštovních schránek
www.levne-postovni-schranky.cz

sitemap | odkazy | sitemap